EĞİTİM

Çağı Kucaklayan Okul Öncesi Eğitim-DÜŞLER BAHÇESİ // Eğitim ModelleriDeva Okulları anasınıflarında uyguladığımız eğitim modelimiz ile 3-5 yaş öğrencilerimizin öğrenme merakını sürekli kılıyor, araştırmaya dayalı, proje bazlı performanslarla çocuğun potansiyelini ortaya çıkartıyoruz. Eğitim anlayışımızın temelinde; merak eden çocuk öğrenir; anlayışımız yatıyor. 21. YY´da hayatta başarılı olmak için sürekli gelişime açık, sosyal, çevresiyle uyumlu ve değişen teknolojiye adapte olabilen öğrenciler yetiştirmek gerektiğini biliyor ve Deva Okulları olarak bu bilgiden yola çıkarak; heyecanı ve merakı ömür boyu süren, öğrenmekten zevk alan, sorgulayabilen ve sorularının cevaplarını araştırabilen öğrenciler yetiştiriyoruz.

Deva Okulları’nda en küçük üyelerimize hayata en doğru şekilde atılmaları için ihtiyaç duyacakları desteği sağlıyoruz.

“Düşler Okulu” ile kendinden emin adımlarla mutlu ve başarılı olacakları bir geleceğe hazırlıyoruz.

Birlikte çocuklarımızın düşlerini özgürleştirelim.

Her insanın biyo-psiko-sosyal bir varlık olduğunu bilmekteyiz. Bu nedenle gereksinimlerin açığa çıktığı ve desteğe ihtiyaç duyulan en önemli dönem okul öncesi eğitim dönemidir.

Biyolojik, psikolojik ve sosyal tüm gereksinimlerin tam anlamı ile karşılandığı ve var olan yeteneklerin açığa çıkarılıp artı değer katıldığı düşler okulumuzda uygulayacağımız programlarımız ile çocuklarımızın düşlerini gerçekleştiriyoruz.

Düşler okulu eğitim programımıza ek olarak;

  •  Derslikler :  Yaş dönemlerine uygun özel tasarlanmış, birçok etkinliği gerçekleştirebilecekleri mekânlar oluşturuyoruz.
  •  Magic Languages : Dil öğreniminde çocuklarımızın imge dünyasına hitap edip onlara oyunlaştırma yolu ile ustalıklı dil becerileri kazandırıyoruz.
  • İcat Atölyesi : Minik ellerin yaratıcılıkları sınırlandırılmamış zihinlerine meraklı ve keşif odaklı icatlar oluşturacakları özel ve tam donanımlı atölyeler sunuyoruz.
  • Drama Sahnesi : Çocuklarımızın kendilerini rahatça ifade edebilecekleri, duygularını tanıyıp çevreleriyle paylaşabilecekleri sahne ve sunum becerilerini geliştirip, yetenek tohumlarını yeşertiyoruz.
  • Düşler Tarlası: Çocuklarımızın sorumluluk almaları ve sabırla beklemeyi öğrenmeleri için kendilerine özel bir tarlada düşlerini yetiştirmelerine imkân sağlıyoruz.
  • İmgeler Şövalesi: Çocuklarımızın görsel algılarının gelişimini destekleyip düşlerini tablolarına resmettiriyoruz.
  • Akıl Laboratuvarı: Zihinsel Gelişimlerini destekleyecek yaş grubuna uygun bilimsel deney kitleri ve etkinlikler yardımıyla onları geleceğin bilimine hazırlıyoruz.
  • Spor ve Salon Sanatları: Bedensel gelişimlerini desteklemek için olimpik yüzme havuzu, halk dansları, modern danslar ve salon sporları ile öğrencilerimizi buluşturuyoruz.